Prezentacja Drużyny

Główny Sponsor

Sponsor Techniczny

Współpraca

 

 

 

I Runda

 

 

 

 

 

I TERMIN

1

ESPES Sparta Warszawa

3:0

(25:18,25:21,25:23)

BAS Białystok

26.09.2015

2

AZS AWF UKSW Warszawa

3:2

(18:25,25:19,23:25, 25:20,18:16)

AZS UMCS Lublin

18:30

3

Bluesoft Mazovia Warszawa

3:0

(25:14,25:10,25:17)

UKS Ósemka Siedlce

  Ul.Trzech

Budrysów 32

4

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

3:0 

(25:20,25:17,25:17)

ŁKS II SAN MG13 Łódź

 

5

ŁMLKS Łaskovia Łask

3:2 

(26:24,27:29,26:24, 21:25,15:10)

GLKS Nadarzyn

 

 

 

 

 

II TERMIN

6

BAS Białystok

3:0

(25:14, 25:17, 25:20)

GLKS Nadarzyn

3.10.2015

7

ŁKS II SAN MG13 Łódź

3:2

(21:25, 22:25, 26:24, 25:16, 15:12)

ŁMLKS Łaskovia Łask

 

8

UKS Ósemka Siedlce

0:3

(15:25, 15:25, 19:25)

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

 

9

AZS UMCS Lublin

3:2 

20:25, 25:23, 19:25, 25:17, 16:14

Bluesoft Mazovia Warszawa

 

10

ESPES Sparta Warszawa

3:0

(25:21, 25:15, 25:21)

AZS AWF UKSW Warszawa

 

 

 

 

 

III TERMIN

11

AZS AWF UKSW Warszawa

 3:1

(18:25, 25:17, 27:25, 25:20)

BAS Białystok

10.10.2015

12

Bluesoft Mazovia Warszawa

0:3 

(20:25,15:25,26:28)

ESPES Sparta Warszawa

 18:30

13

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

3:0

(25:22, 25:19, 25:18)

AZS UMCS Lublin

 Ul.Trzech

Budrysów 32 

14

ŁMLKS Łaskovia Łask

3:0

(25:18, 25:18, 25:16)

UKS Ósemka Siedlce

 

15

GLKS Nadarzyn

3:0

(25:19, 25:18, 25:22)

ŁKS II SAN MG13 Łódź

 

 

 

 

 

IV TERMIN

16

BAS Białystok

3:2

(25:18, 24:26, 23:25,25:21,15:12)

ŁKS II SAN MG13 Łódź

17.10.2015

17

UKS Ósemka Siedlce

3:0

(25:23,25:15,25:17)

GLKS Nadarzyn

 

18

AZS UMCS Lublin

3:0

(25:21,25:21,26:24)

ŁMLKS Łaskovia Łask

 

19

ESPES Sparta Warszawa

3:1

(21:25,25:22,25:16, 25:14)

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

 

20

AZS AWF UKSW Warszawa

2:3 

(25:16,25:21,13:25, 21:25,8:15)

Bluesoft Mazovia Warszawa

 

 

 

 

 

V TERMIN

21

Bluesoft Mazovia Warszawa

3:1 

(25:22,23:25,25:10, 26:24)

BAS Białystok

24.10.2015

22

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

1:3

(27:29,25:23,23:25, 21:25)

AZS AWF UKSW Warszawa

 18:30

23

ŁMLKS Łaskovia Łask

0:3

(10:25,16:25,23:25)

ESPES Sparta Warszawa

  Ul.Trzech

Budrysów 32

24

GLKS Nadarzyn

1:3

(25:27,21:25,25:18, 24:26)

AZS UMCS Lublin

 

25

ŁKS II SAN MG13 Łódź

3:0

(25:20,26:24,25:15)

UKS Ósemka Siedlce

 

 

 

 

 

VI TERMIN

26

BAS Białystok

3:0

(25:11,25:21,25:18)

UKS Ósemka Siedlce

7.11.2015

27

AZS UMCS Lublin

2:3

(25:11,25:21,19:25, 23:25,10:15)

ŁKS II SAN MG13 Łódź

20:00

28

ESPES Sparta Warszawa

3:1

(25:16,25:12,22:25, 25:19)

GLKS Nadarzyn

 Ul.Trzech

Budrysów 32 

29

AZS AWF UKSW Warszawa

3:1

(22:25,25:16,25:19, 25:23)

ŁMLKS Łaskovia Łask

 

30

Bluesoft Mazovia Warszawa

3:2 

(25:22,26:28,25:23, 19:25,15:8)

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

 

 

 

 

 

VII TERMIN

31

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

3:0

(25:18,25:14,25:22)

BAS Białystok

14.11.2015

32

ŁMLKS Łaskovia Łask

3:2 

(25:19,21:25,14:25, 25:19,15:11)

Bluesoft Mazovia Warszawa

 

33

GLKS Nadarzyn

1:3

(22:25,25:23,12:25, 21:25)

AZS AWF UKSW Warszawa

 

34

ŁKS II SAN MG13 Łódź

3:1

(20:25,25:15,25:23, 25:12)

ESPES Sparta Warszawa

 

35

UKS Ósemka Siedlce

 0:3

(15:25,22:25,17:25)

AZS UMCS Lublin

 

 

 

 

 

VIII TERMIN

36

BAS Białystok

3:0

(25:18,25:19,25:23)

AZS UMCS Lublin

21.11.2015

37

ESPES Sparta Warszawa

3:0

(25:20,25:18,25:15)

UKS Ósemka Siedlce

18:30

38

AZS AWF UKSW Warszawa

3:0

(25:20,25:14,25:18)

ŁKS II SAN MG13 Łódź

 Ul.Trzech

Budrysów 32 

39

Bluesoft Mazovia Warszawa

3:0 

(28:26,25:20,25:16)

GLKS Nadarzyn

 

40

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

3:0

(25:9,25:9,25:7)

ŁMLKS Łaskovia Łask

 

 

 

 

 

IX TERMIN

41

ŁMLKS Łaskovia Łask

3:0

(25:19,25:20,25:19)

BAS Białystok

28.11.2015

42

GLKS Nadarzyn

0:3

(12:25,19:25,11:25)

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

 

43

ŁKS II SAN MG13 Łódź

2:3 

(25:15,25:19,18:25, 25:27,9:15)

Bluesoft Mazovia Warszawa

 

44

UKS Ósemka Siedlce

1:3

(25:19,15:25,19:25, 17:25)

AZS AWF UKSW Warszawa

 

45

AZS UMCS Lublin

 0:3

(23:25,16:25,20:25)

ESPES Sparta Warszawa

 

II Runda

 

 

 

 

 

X TERMIN

46

BAS Białystok

1:3

(26:24,06:25,21:25, 24:26)

ESPES Sparta Warszawa

5.12.2015

47

AZS UMCS Lublin

1:3

(25:19,15:25,19:25, 17:25)

AZS AWF UKSW Warszawa

 

48

UKS Ósemka Siedlce

0:3 

(24:26,12:25,08:25)

Bluesoft Mazovia Warszawa

 

49

ŁKS II SAN MG13 Łódź

0:3

(14:25,24:25,16:25)

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

 

50

GLKS Nadarzyn

0:3

(24:26,19:25,21:25)

ŁMLKS Łaskovia Łask

 

 

 

 

 

XI TERMIN

51

GLKS Nadarzyn

1:3

(07:25,25:22,18:25, 16:25)

BAS Białystok

12.12.2015

52

ŁMLKS Łaskovia Łask

3:0

(25:17,25:22,25:16)

ŁKS II SAN MG13 Łódź

18:30

53

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

3:0

(25:19,25:14,25:20)

UKS Ósemka Siedlce

  Ul.Trzech

Budrysów 32

54

Bluesoft Mazovia Warszawa

3:0 

(25:15,25:18,25:16)

AZS UMCS Lublin

 

55

AZS AWF UKSW Warszawa

2:3

(21:25,25:14,25:13, 22:25,12:15)

ESPES Sparta Warszawa

 

 

 

 

 

XII TERMIN

56

BAS Białystok

3:1

(25:23,25:21,15:25, 25:23)

AZS AWF UKSW Warszawa

19.12.2015

57

ESPES Sparta Warszawa

3:1

(27:25,25:17,8:25, 25:13)

Bluesoft Mazovia Warszawa

 

58

AZS UMCS Lublin

0:3

(18:25,10:25,15:25)

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

 

59

UKS Ósemka Siedlce

0:3

(21:25,21:25,13:25)

ŁMLKS Łaskovia Łask

 

60

ŁKS II SAN MG13 Łódź

3:1

(20:25,25:20,25:19, 25:23)

GLKS Nadarzyn

 

 

 

 

 

XIII TERMIN

61

ŁKS II SAN MG13 Łódź

0:3

(13:25,17:25,16:25)

BAS Białystok

9.01.2016

62

GLKS Nadarzyn

0:3

(19:25,23:25,20:25)

UKS Ósemka Siedlce

18:30

63

ŁMLKS Łaskovia Łask

3:1

(25:21,23:25,25:17, 25:21)

AZS UMCS Lublin

  Ul.Trzech

Budrysów 32

64

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

3:1

(25:13,25:27,34:32, 25:19)

ESPES Sparta Warszawa

 

65

Bluesoft Mazovia Warszawa

3:1

(25:20,25:21,18:25, 25:23)

AZS AWF UKSW Warszawa

 

 

 

 

 

XIV TERMIN

66

BAS Białystok

3:1 

(19:25,25:21,25:21, 25:18)

Bluesoft Mazovia Warszawa

16.01.2016

67

AZS AWF UKSW Warszawa

2:3

(25:16,25:17,17:25, 17:25,7:15)

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

 

68

ESPES Sparta Warszawa

3:0

(25:19,25:18,25:14)

ŁMLKS Łaskovia Łask

 

69

AZS UMCS Lublin

3:0

(25:16,25:19,25:16)

GLKS Nadarzyn

 

70

UKS Ósemka Siedlce

0:3

(19:25,21:25,16:25)

ŁKS II SAN MG13 Łódź

 

 

 

 

 

XV TERMIN

71

UKS Ósemka Siedlce

1:3

(25:21,18:25,16:25, 6:25)

BAS Białystok

23.01.2016

72

ŁKS II SAN MG13 Łódź

1:3

(19:25,14:25,25:18, 13:25)

AZS UMCS Lublin

 

73

GLKS Nadarzyn

0:3

(18:25,21:25,17:25)

ESPES Sparta Warszawa

 

74

ŁMLKS Łaskovia Łask

0:3

(11:25,18:25,23:25)

AZS AWF UKSW Warszawa

 

75

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

3:0 

(25:20,25:23,25:17)

Bluesoft Mazovia Warszawa

 

 

 

 

 

XVI TERMIN

76

BAS Białystok

3:2

(21:25,25:17,20:25, 25:22,15:7)

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

30.01.2016

77

Bluesoft Mazovia Warszawa

3:0 

(25:20,25:17,25:14)

ŁMLKS Łaskovia Łask

 18:30

78

AZS AWF UKSW Warszawa

3:0

(25:10,25:19,25:14)

GLKS Nadarzyn

 Ul.Trzech

Budrysów 32 

79

ESPES Sparta Warszawa

3:0

(25:15,25:18,25:10)

ŁKS II SAN MG13 Łódź

 

80

AZS UMCS Lublin

3:0

(25:18,25:4,25:17)

UKS Ósemka Siedlce

 

 

 

 

 

XVII TERMIN

81

AZS UMCS Lublin

2:3

(10:25,25:14,19:25, 25:16, 9:15)

BAS Białystok

13.02.2016

82

UKS Ósemka Siedlce

0:3

(18:25,20:25,17:25)

ESPES Sparta Warszawa

 

83

ŁKS II SAN MG13 Łódź

0:3

(13:25,15:25,19:25)

AZS AWF UKSW Warszawa

 

84

GLKS Nadarzyn

0:3 

(25:27,13:25,15:25,)

Bluesoft Mazovia Warszawa

 

85

ŁMLKS Łaskovia Łask

1:3

(14:25,25:21,14:25, 20:25)

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

 

 

 

 

 

XVIII TERMIN

86

BAS Białystok

3:1

(25:13,25:18,18:25 ,25:20)

ŁMLKS Łaskovia Łask

20.02.2016

87

NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki

3:0

(25:18,25:20,25:19)

GLKS Nadarzyn

18:30

88

Bluesoft Mazovia Warszawa

3:0 

(25:18,25:17,25:17)

ŁKS II SAN MG13 Łódź

 Ul.Trzech

Budrysów 32

89

AZS AWF UKSW Warszawa

3:0

(25:7,25:15,25:15)

UKS Ósemka Siedlce

 

90

ESPES Sparta Warszawa

3:0

(25:19,25:23,25:15)

AZS UMCS Lublin

Dla Kibiców

Wszystkich kibiców zapraszamy na nasze mecze. Gramy w SP175 ul. Trzech budrysów 32 Warszawa.

Dla Rodziców

Mazovia KIDS!!!
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku szkolnym na zajęcia z siatkówki, które odbywają się w każdą środę o godzinie 17 30 w szkole podstawowej nr 175 na ul. Trzech Budrysów 32!
Zajęcia prowadzi trener Magda Turek.
Dużo zabawy, dużo ruchu a wszystko w piekielnie fajnej atmosferze!
ZAPRASZAMY!
kontakt: 518136019
w ramach przypomnienia fajnen zabawy :
http://vimeo.com/72129867