Prezentacja Drużyny

Główny Sponsor

Sponsor Techniczny

Współpraca

Dziś, zakończyły się rozgrywki Kinder+sport w kat. czwórek z rocznika 2004 .Podopieczne trenera Marka Maciejewskiego, zakończyły zmagania trzema porażkami i dwoma zwycięstwami .Pozostał pewien niedosyt, ponieważ dwa spotkania były zdecydowanie do wygrania.Duży wpływ na te wyniki miałą niedyspozycja filaru zespołu- Tosi Leskiej, która w trakcie zawodów zmagała się z choroba i była bardzo osłabiona.Tym bardziej należą jej się słowa uznania. Życzymy Tosi szybkiego powrotu do zdrowia.
Podsumowując jednak całe rozgrywki zespół Mazovii pokazał się z bardzo dobrej strony. Dziewczyny na poszczególnych turniejach potrafiły pokonać min takie zespoły jak: Sparta Warszawa,Volley Płock,Mos Wola II czy Astoria Piaseczno.
Skład Zespołu: Julia Jankowska,Martyna Kosiorek ,Tosia Leska, Natalia Dąbrowska,Iga Ćwiklińska
Tym samym zakończył się etap kinder w swojej przygodzie z siatkówką i teraz będą walczyć o swoje miejsce w drużynie młodziczek.

Dla Kibiców

Wszystkich kibiców zapraszamy na nasze mecze. Gramy w SP175 ul. Trzech budrysów 32 Warszawa.

Dla Rodziców

Mazovia KIDS!!!
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku szkolnym na zajęcia z siatkówki, które odbywają się w każdą środę o godzinie 17 30 w szkole podstawowej nr 175 na ul. Trzech Budrysów 32!
Zajęcia prowadzi trener Magda Turek.
Dużo zabawy, dużo ruchu a wszystko w piekielnie fajnej atmosferze!
ZAPRASZAMY!
kontakt: 518136019
w ramach przypomnienia fajnen zabawy :
http://vimeo.com/72129867