Prezentacja Drużyny

Główny Sponsor

Sponsor Techniczny

Współpraca

BlueSoft Mazovia Warszawa to tegoroczny beniaminek II ligi kobiet, którego plany sięgają zaplecza Orlen Ligi. W stolicy zbudowano drużynę będącą mieszanką młodości i doświadczenia. Czy to wystarczy, aby awansować o szczebel wyżej?

 

dołącz do nas bądź na czasie!!

 

Miniony sezon dla beniaminka z Warszawy był niezwykle udany. Po solidnych przygotowaniach zespół z pierwszego miejsca awansował do II ligi rozgrywek. Drużyna na 22 mecze rundy zasadniczej przegrała tylko jedno spotkanie wynikiem 2:3 z doświadczoną ekipą MUKS-u Krótka Mysiadło. W fazie półfinałowej i finałowej Mazovia przegrała tylko 2 sety. Podopieczne Janusza Patriaka i Jakuba Ślusarczyka zaskoczyły swoją grą nie tylko kibiców, ale też trenerów drużyn przeciwnych. Trzeba podkreślić że 80% składu mazovianek tworzyły amatorki.

Trenerami pozostają: Janusz Patriak oraz Jakub Ślusarczyk. Z zespołu, który jeszcze kilka miesięcy temu skutecznie walczył o II ligę, odeszły Marta Staszewska, Aleksandra Grzeszczak i Izabela Szyjka, które zdecydowały się na grę na zapleczu Orlen Ligi. W Mazovii na przyszły sezon zdecydowały się pozostać wychowanka Tomasovii Tomaszów Lubelski, Magdalena Bojko, Magdalena Turek i Sandra Brudzińska. Dla drużyny sporą wartością dodaną będzie znana z parkietów ekstraklasy oraz I ligi kobiet, Justyna Sachmacińska. Do drużyny Janusza Patriaka dołączyły także Michalina Tokarska, Agata Baranowska, Anna Łukasiewicz, Aleksandra Kowalska, Aleksandra Świercz, Anna Karcz.

Okazuje się, że w do rozgrywek w sezonie 2014/2015 przystąpią dwie drużyny. Pierwsza w II lidze kobiet powalczy o zaplecze ekstraklasy, z kolei rezerwy Mazovii pod szyldem BlueSoft Mazovia Pomiechówek będą grały w lidze wojewódzkiej. Jak podkreślają w klubie, skład drużyny będzie bardzo ciekawy. W Mazovii zagra kilka bardzo doświadczonych zawodniczek, które spędziły kilka sezonów na ligowych parkietach. Uzupełnieniem mają być młode dziewczyny, kończące wiek juniorek. W klubie wierzą, iż podobnie jak przed rokiem, tak i teraz takie połączenie okaże się sukcesem.

Skład Mazovii na sezon 2014/2015:

Zawodniczki: Justyna Sachmacińska, Magdalena Turek, Magdalena Bojko, Sandra Brudzinska, Michalina Tokarska, Agata Borówka, Kinga Pakuła, Aleksandra Świercz, Aleksandra Kowalska, Anna Karcz, Anna Łukasiewicz, Agata Baranowska, Karolina Majewska, Ludwika Duczmal, Agata Grygorowicz, Magdalena Sułkowska, Sonia Czarnecka, Eunika Wilczyńska,Paulina Snopkiewicz
Trenerzy: Janusz Patriak, Jakub Ślusarczyk

Dla Kibiców

Wszystkich kibiców zapraszamy na nasze mecze. Gramy w SP175 ul. Trzech budrysów 32 Warszawa.

Dla Rodziców

Mazovia KIDS!!!
Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku szkolnym na zajęcia z siatkówki, które odbywają się w każdą środę o godzinie 17 30 w szkole podstawowej nr 175 na ul. Trzech Budrysów 32!
Zajęcia prowadzi trener Magda Turek.
Dużo zabawy, dużo ruchu a wszystko w piekielnie fajnej atmosferze!
ZAPRASZAMY!
kontakt: 518136019
w ramach przypomnienia fajnen zabawy :
http://vimeo.com/72129867